GreenBox Photobooth

Greenbox photobooth/ fotoğraf kabini ile istediğiniz yerde kolayca olabilirsiniz.

Greenbox photbooth ile video ve fotoğraf çekimindeki sınırları kaldırdık. İnsanları değişik yerlerde, değişik insanlarla birlikte veya markaya özel fonlarda görüntüleyerek etkinliklerinizi daha unutulmaz kılabilir veya markanızın tanıtımını daha etkili yapabilirsiniz. Dilediğiniz içerikte ve boyutlarda, marka kimliğinize veya talebinize göre özel giydirilmiş Greenbox fotoğraf kabinlerini kiralayabilir veya satın alabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Yeşil perde önünde duran katılımcılar dokunmatik ekranlı kiosk üzerinden istedikleri fonu seçerler. Ürüne 6 farklı fon seçeneği tanımlanabilir. Operatör tarafından çekilen fotoğraflarına katılımcılar isterlerse Instagram gibi filitreler ekleyebilirler. Çekilen fotoğraflara markanın logo çerçevesi otomatik olarak eklenir.

Uygulama, bir operatör olmadan çalışabilir, CRM bilgisi toplayabilir, anket soruları sorabilir. Katılımcılar fotoğraflarını anında basabilir, e-posta ile gönderebilir veya sosyal medyada paylaşabilirler.

AVM, konser, parti, festival, şenlik, lansman, road-show, fuar, kurum içi toplantı, düğün ve doğum günü gibi etkinlikler için uygundur.

İnteraksiyon: Aynı anda maks. 5 kişi
Kapladığı Alan: 4 mt2
Ölçüler: 2m x 2m x 2m/ Talebe göre
Ekran Boyutu: 21 inch
Ağırlık: 60 kg
Elektrik: 220 Volt
Yazılım Hazırlığı: 1 Gün
Kurulum Süresi: 1 Saat
Teknik Operatör: Tercihen 1 Kişi
Ölçülere göre özel üretim
Markaya özel ekran tasarımı
Markaya özel görsel seçenekleri
Para otomatı ile entegrasyon
RFID / NFC kart ile entegrasyon
E-Posta ile gönderim
Facebook, Twitter paylaşımı
10cm x 15cm fotoğraf baskı (7 sn)
Bardak üzeri baskı (5 dk)
T-shirt baskı (10 dk)